Nábytek, který nestárne

Také zastáváte ten názor, že úložných prostor není nikdy dost? Tak to jste pravděpodobně i toho názoru, že zbytečná a nevyužitá místa nemají v interiéru co dělat. Není tím myšleno, že musí být celý byt do posledního místečka zcela zaplněn a tak i přeplácán. Spíše je zapotřebí využít nabízená místa v našem interiéru.
antická komoda
·         Nábytkem, který je velice variabilní a také poskytuje mnoho úložných prostor, je bezesporu komoda.
·        Mohly by vám to potvrdit i naše prababičky.
·        Tato část nábytku byla vedle truhly nezbytným vybavením.
o   Prádlo a ostatní věci se tu daly krásně roztřídit a nepomačkaly se.
o   Je to prostě takový pořadník na prádlo.
V dřívějších dobách se nábytek vyráběl pouze ze dřeva. Moderní doba tento materiál zavrhla a nahradila plastem. Jistou dobu se považovalo toto řešení za ideální, ale naše doba se pomalu začíná opět vracet ke klasice. Dřevo je prostě materiál, který je nepřekonatelný.
skříňka a stolička

Dřevo se ničím nenahradí

 Dnešní nábytek se vyrábí z borovicového masivu. Tento materiál se na interiérový nábytek https://www.drevenynabytek-borovicemasiv.cz/komody-z-masivuskvěle hodí nejen pro své pevné a pružné dřevo, které dovoluje vyrobit skutečně kvalitní kusy nábytku, ale také pro svou estetickou stránku.
·        Jistě jste si všimli krásně propracované kresby na nábytku vyrobeném z tohoto materiálu.
·        Proto se také mnohdy nechává jen v přírodní úpravě a nepoužívají se krycí barvy.
šuplíková komoda
Kromě uvedených výhod je tu ještě jedna, kterou určitě nesmíme opomenout. Je totiž pro mnoho zákazníků velice důležitá. Jelikož je u nás borovice velice rozšířeným stromem, patří právě borovicový masiv k cenově dostupným materiálům. Což se jistě promítne i do konečné ceny výrobku.
o   Proto, pokud si chcete vybavit chatu, chalupu nebo i zcela nový a moderní byt vkusně a přitom levně, pak je nábytek z borovicového masivu přesně tím pravým.